Home › Wakacje w Zakopanem
Scroll down

Wakacje w Zakopanem

W czasie lata w górach jest bardzo pięknie, dlatego nie ma się, co dziwić, że wiele osób w tym czasie, jako miejsce wypoczynku wybiera Zakopane.

To miejscowości znana nam bardzo dobrze, dlatego można tam zobaczyć bardzo dużo ciekawych atrakcji. W okresie letnim, kiedy jest ciepło chodzenie po górach nie jest niebezpieczne i każdy, kto czuje się na siłach może to zrobić. Wystarczy dobrze sobie wszystko zaplanować i można będzie przystąpić do zwiedzania najbliższych szczytów. Wystarczy zaopatrzyć się w dobre buty, które zaniosą nam za szczyty Tatr. W samym Zakopanem na pewno warto byłoby zrobić słynną skocznię narciarską, która każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy Polaków na zawody. Zanim jednak wybierzemy się do Zakopanego trzeba będzie znaleźć nocleg. Jeśli wybieramy się w okresie letnim, kiedy są wakacje to ilość osób będzie wtedy bardzo duża. To oznacza, że trzeba wcześniej zrobić sobie rezerwacje, a wtedy nie będziemy mieć z tym problemów.

kartatatrzanska__1_.jpg
 

Gdzie spać?

W Zakopanem są miejsca gdzie można znaleźć noclegi w samym centrum. Wtedy trzeba się liczyć ze zgiełkiem, ale z drugiej strony w kilka minut spacerem jesteśmy w centrum atrakcji. Dla osób, które cenią sobie spokój w nieco dalej położonych dzielnicach Zakopanego znajdują się noclegi. Nie ma żadnego problemu żeby dotrzeć do takich noclegów, jakie sprawią, że letni pobyt w Zakopanem będzie o wiele bardziej przyjemny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest spanie na Gubałówce. Jest to jedna z największych atrakcji Zakopanego i jeśli będziemy na miejscu to trzeba będzie tam albo wejść albo wjechać. 
kartatatrzanska__2_.jpg
Śpiąc u podnóża Gubałówki poczujemy ten niesamowity zakopiański klimat. Warto znaleźć sobie wcześniej taki nocleg i być w miejscu, które jest dopasowane do naszych potrzeb. Szukając noclegów w Zakopanem warto odwiedzić stronę noclegi w Zakopanem gdzie znajdziemy wszystkie najlepsze lokalizacje. Nie ma znaczenia czy chcemy mieszkać w centrum czy wolimy ciszę. Każdy znajdzie najlepszy dla siebie i rodziny nocleg na wakacje.