Home › Komfortowy domek z bali
Scroll down

Komfortowy domek z bali

W Zakopanem można znaleźć ciekawe miejsca noclegowe. Osoby które lubią zakopiański klimat powinny wybrać sobie luksusowy domek z bali Komfort.

To domek o powierzchni aż pięćdziesięciu pięciu metrów. Taka duża powierzchnia pozwala na swobodnie przebywanie i spanie nawet dla sześciu osób. Domek został wykonany z ekologicznych bali co pozwoli się mu wtopić w krajobraz góry. Prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i podoba się wszystkim gościom.
zakopane.jpg
 

Wyposażenie domku

Do dyspozycji mamy parter i pierwsze piętro. Na górze znajdują się dwie sypialnie, a w każdej z nich łózko 160 cm. Dwie osoby swobodnie mogą się na takim łóżku wyspać. Aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony co oznacza że żadnych sprzętów i wyposażenia nie trzeba zabierać ze sobą z domu. Możemy liczyć na lodówkę, czajnik elektryczny, płytę ceramiczną, naczynia. W razie potrzeby można przygotować sobie obiad dla wszystkich przebywających osób. Na piętrze znajduje się łazienka w której znajduje się umywalka i prysznic. Najważniejszym pomieszczeniem jest oczywiście duży salon.

W salonie znajdziemy telewizor plazmowy wraz z telewizją satelitarną, bezprzewodowy Internet, kanapę na której mogą spać dwie osoby. W domku zastosowano ogrzewanie podłogowe.

Na zewnątrz jest ogrodzony teren gdzie można grillować ze znajomymi. Osoby które przydają latem na pewno wykorzystają okazję do spędzania miło czasu na zewnątrz patrząc na piękne góry. Koło domu jest przewidziane miejsce na jeden samochód. Domek został stworzony dla osób które chcą miło spędzić czas w górach. Chcą być blisko centrum ale chcą też odpocząć. Spokojna dzielnica w której domek się znajduje idealnie się do tego nadaje. Wszędzie jest blisko dlatego nie trzeba tracić dużo czasu na dotarcie do największych atrakcji Zakopanego. Wystarczy odwiedzić stronę - domek Zakopane do wynajęcia żeby się przekonać że ten domek pasuje do wszystkich naszych wymagań. Jest ładny, przestronny, komfortowy i klimatyczny, a do tego można go wynająć w bardzo przystępnej cenie.